bielizna marki Gorteks

Kobieca bielizna – co się teraz nosi?

Pomimo tego, że jeszcze kilkanaście lat temu bielizna była niemalże tematem tabu, a w sklepach nie było specjalnego wyboru w krojach, wzorach i kolorach, to dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej – sklepy z bielizną kuszą skąpo odzianymi modelkami prezentującymi najnowsze bieliźniane trendy. Co się jednak nosi teraz?

Już na samym początku trzeba wyraźnie zaznaczyć, że ciężko jest wskazać jeden trend w przypadku kobiecej bielizny. Modna bielizna to po prostu bielizna, która dobrze leży na ciele, jest wygodna w noszeniu oraz spełnia podstawową rolę – zasłania miejsca intymne.

Jaki krój?

Jak już zostało to wspominane wcześniej, nie powinniśmy w żaden sposób kierować się modowymi trendami wyznaczanymi przez projektantów bielizny – wybierajmy takie kroje bielizny, które są po prostu dla nas wygodne. Nie każda kobieta dobrze czuje się w stringach czy nosząc biustonosz typu bardotka.

Kolor bielizny

Bielizna damska występuje dzisiaj niemal we wszystkich kolorach i wzorach – decydując się na konkretną bieliznę warto dobrać ją pod kątem własnej karnacji oraz koloru włosów – czy to na zasadzie kontrastu czy też dopasowania.

Podsumowując, pomimo tego, że wiele osób byłoby za jednoznacznym wskazaniem trendów modowych w zakresie bielizny damskiej, to często nie ma to żadnego uzasadnienia. Bielizna kobieca rozpala zmysły wielu mężczyzn i przez większość czasu skrywana jest pod odzieniem wierzchnim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *